Kontakta oss

Lärande i Sverige AB
Telefon, växel: 010-139 80 00
E-post: info@larande.se
Besöksadress: Lindövägen 5 b
Postadress: 602 28 Norrköping

Faktureringsadress:
Lärande i Sverige AB
Lindövägen 5 B, 602 28 Norrköping
Org nr 556571-5892





Lärande

Matthias Trygg

VD
010-139 80 02
matthias.trygg@larande.se

Jan Vikström

Grundare, ägare och VD Lärande Förvaltning AB
010-139 80 03
jan.vikstrom@larande.se

Paula Casimiro

Chef strategisk kompetensförsörjning
010-139 80 52
paula.casimiro@larande.se

Linda Larsson

Personalchef
010-139 80 11
linda.larsson@larande.se

Katarina Bergholtz

Finanschef
010-139 80 35
katarina.bergholtz@larande.se

Magdalena Allgren

Kommunikationschef
010-139 80 33
magdalena.allgren@larande.se

Ole Lidegran

IT-chef
010-139 80 07
ole.lidegran@larande.se

Mattias Törling

Fastighetschef
010-139 80 34
mattias.torling@larande.se

Erlaskolan

Mikael Wallström

Grundskolechef
010-139 80 40
mikael.wallstrom@larande.se

Realgymnasiet

Patrik Wigelius

Gymnasiechef
010-139 80 31
patrik.wigelius@larande.se

Lärande Partner

Fredrik Persson

VD
010-139 86 61
fredrik.persson@larandepartner.se

Mediakontakter

Magdalena Allgren

Kommunikationschef
010-139 80 33
magdalena.allgren@larande.se

Besök gärna vårt pressrum.